USB / Lightning Cables
Technical info of the product
| Manufacturer: | GEMBIRD | Weight: | 0.038kg |
|---|
| Length | 1 m |
|---|---|
| Shipping Box Depth | 18 cm |
| Shipping Box Height | 12 cm |
| Shipping box quantity | 20 |
| Shipping Box Weight | 0.82 kg |
| Shipping Box Width | 14 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0001512 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.041 kg |
| Unit Net Weight | 0.038 kg |
| Colour | White |
| Connectors | Male A plug to male Micro-B plug USB 2.0 |
| Category Code | UCB |


