USB / Lightning Cables
Technical info of the product
| Manufacturer: | OTH | Weight: | 0.02kg |
|---|
| Length | 0.5 m |
|---|---|
| Product Type | Cable |
| Shipping Box Depth | 22 cm |
| Shipping Box Height | 12 cm |
| Shipping box quantity | 60 |
| Shipping Box Weight | 1.486 kg |
| Shipping Box Width | 18.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 8.14e-005 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.025 kg |
| Unit Net Weight | 0.02 kg |
| Colour | Black |
| Category Code | UCB |


