USB / Lightning Cables
Technical info of the product
| Manufacturer: | GEMBIRD | Weight: | 0.035kg |
|---|
| Product Type | Cable |
|---|---|
| Shipping Box Depth | 15 cm |
| Shipping Box Height | 2 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.05 kg |
| Shipping Box Width | 8 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00024 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.05 kg |
| Unit Net Weight | 0.035 kg |
| Colour | Gold |
| Connectors | USB 2.0 AM to Type-C male connector |
| Category Code | UCB |


