USB / Lightning Cables
Technical info of the product
| Manufacturer: | ANKER | Weight: | 0.02kg |
|---|
| Product Type | Cable |
|---|---|
| Shipping Box Depth | 16.5 cm |
| Shipping Box Height | 4.2 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.174 kg |
| Shipping Box Width | 13.2 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0009148 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.174 kg |
| Unit Net Weight | 0.02 kg |
| Colour | Black |
| Connectors | USB-A to USB-C |
| USB/Lightning cable type | USB to USB-C |
| Cable length | 1.8m m |
| Category Code | UCB |


