USB / Lightning Cables
Technical info of the product
| Manufacturer: | TRUST | Weight: | 0.089kg |
|---|
| Length | 3 m |
|---|---|
| Product Type | Cable |
| Shipping Box Depth | 24 cm |
| Shipping Box Height | 10 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.13 kg |
| Shipping Box Width | 3 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00072 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.13 kg |
| Unit Net Weight | 0.089 kg |
| Colour | Black |
| USB/Lightning cable type | USB to Micro USB |
| Category Code | UCB |


