USB / Lightning Cables
Technical info of the product
| Manufacturer: | GEMBIRD | Weight: | 0.033kg |
|---|
| Length | 1.5 m |
|---|---|
| Product Type | Cable |
| Shipping Box Depth | 23 cm |
| Shipping Box Height | 11.5 cm |
| Shipping box quantity | 20 |
| Shipping Box Weight | 0.75 kg |
| Shipping Box Width | 12 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0001587 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.038 kg |
| Unit Net Weight | 0.033 kg |
| Colour | White |
| Connectors | USB AM, 8-pin male |
| USB/Lightning cable type | Lightning to USB |
| Category Code | UCB |


