USB / Lightning Cables
Technical info of the product
| Manufacturer: | TRUST | Weight: | 0.02kg |
|---|
| Product Type | Adapter |
|---|---|
| Shipping Box Depth | 14.5 cm |
| Shipping Box Height | 13 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.053 kg |
| Shipping Box Width | 2.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0004713 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.053 kg |
| Unit Net Weight | 0.02 kg |
| Connectors | USB-C to USB3.1 |
| Category Code | UCB |


