Smartphones
Technical info of the product
| Manufacturer: | APPLE |
|---|
| Shipping Box Depth | 15 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 2.7 cm |
| Shipping Box Weight | 0.27 kg |
| Shipping Box Width | 8.2 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0003321 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.27 kg |
| Category Code | MPH |


