Smartphones
Technical info of the product
| Manufacturer: | HONOR |
|---|
| Shipping Box Depth | 18 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 6.5 cm |
| Shipping Box Weight | 0.52 kg |
| Shipping Box Width | 9.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001112 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.52 kg |
| Category Code | MPH |


