Smartphones
Technical info of the product
| Manufacturer: | SAMSUNG |
|---|
| Shipping Box Depth | 17.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 4 cm |
| Shipping Box Weight | 0.35 kg |
| Shipping Box Width | 9.5 cm |
| USB type C | 1 |
| 3G | Yes |
| LTE | Yes |
| Nano-SIM card tray | 2 |
| 5G | Yes |


