Powerbanks
Technical info of the product
| Manufacturer: | ECOFLOW | Weight: | 11kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 53.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 37 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 12.8 kg |
| Shipping Box Width | 28 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.05543 cubm |
| Unit Gross Weight | 12.8 kg |
| Unit Net Weight | 11 kg |
| Dimensions | 37.0 × 18.3 × 23.6 cm |
| Battery capacity | 882 Wh |
| Category Code | POB |


