Powerbanks
Technical info of the product
| Manufacturer: | TRUST | Weight: | 0.13kg |
|---|
| Product Type | Power Bank |
|---|---|
| Shipping Box Depth | 19 cm |
| Shipping Box Height | 13 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.192 kg |
| Shipping Box Width | 2 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000494 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.192 kg |
| Unit Net Weight | 0.13 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | 130 x 69 x 10mm |
| USB 2.0 | 2 |
| USB type C | 1 |
| Micro-USB | 1 |
| Battery capacity | 5000 mAh |
| Category Code | POB |


