Powerbanks
Technical info of the product
| Manufacturer: | ANKER |
|---|
| Shipping Box Depth | 13 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 3.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.23 kg |
| Shipping Box Width | 10 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000455 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.23 kg |
| Category Code | POB |


