Phone Accessories
Technical info of the product
| Manufacturer: | TRUST | Weight: | 0.428kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 33.7 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 4.4 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.637 kg |
| Shipping Box Width | 26.6 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.003944 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.637 kg |
| Category Code | MPA |


