Phone Accessories
Technical info of the product
| Manufacturer: | BLACKSHARK | Weight: | 0.045kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 10 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 4 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.05 kg |
| Shipping Box Width | 6 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00024 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.05 kg |
| Category Code | MPA |


