Shavers
Technical info of the product
| Manufacturer: | PHILIPS | Weight: | 1kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 24.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 16 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.06 kg |
| Shipping Box Width | 16 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.006272 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.06 kg |
| Unit Net Weight | 1 kg |
| Colour | Black |
| Battery run time up to | 60 min |
| Power supply type | Rechargeable |
| Shaver features | Display/Wet shave |
| Shaver type | Rotary |
| Category Code | SHR |


