Hair Stylers
Technical info of the product
| Manufacturer: | REMINGTON | Weight: | 0.32kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 37.6 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 33.7 cm |
| Shipping box quantity | 6 |
| Shipping Box Weight | 3.41 kg |
| Shipping Box Width | 20.8 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.004393 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.568 kg |
| Category Code | BAC |


