Hair Stylers
Technical info of the product
| Manufacturer: | REVLON | Weight: | 0.4kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 29 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 10.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.77 kg |
| Shipping Box Width | 25.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.007765 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.77 kg |
| Unit Net Weight | 0.4 kg |
| Colour | Black |
| Power consumption | 800 Watts |
| Number of temperature settings | 2 |
| Category Code | BAC |


