Hair Dryers
Technical info of the product
| Manufacturer: | REVLON | Weight: | 0.4kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 10.4 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 27.7 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.68 kg |
| Shipping Box Width | 18.2 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0052431 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.68 kg |
| Unit Net Weight | 0.4 kg |
| Colour | Black |
| Power consumption | 2000 Watts |
| Number of temperature settings | 3 |
| Category Code | HDR |


