Hair Clippers
Technical info of the product
| Manufacturer: | PANASONIC | Weight: | 0.176kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 34.6 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 22.3 cm |
| Shipping box quantity | 5 |
| Shipping Box Weight | 4.332 kg |
| Shipping Box Width | 26.2 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.004043 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.866 kg |
| Unit Net Weight | 0.176 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | 18 × 5.2 × 4.3 cm |
| Battery | NiMH rechargeable |
| Charging time | 1 hours |
| Battery run time up to | 50 min |
| Power supply type | Rechargeable / Net |
| Hair trimmer type | Body hair/Hair |
| Category Code | HCL |


