Hair Clippers
Technical info of the product
| Manufacturer: | PHILIPS | Weight: | 0.19kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 23 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 14.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.357 kg |
| Shipping Box Width | 7 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.002335 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.357 kg |
| Category Code | HCL |


