Electric Toothbrushes
Technical info of the product
| Manufacturer: | PHILIPS | Weight: | 0.65kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 24 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 12 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.81 kg |
| Shipping Box Width | 17.1 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.004925 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.81 kg |
| Parameter Level | 3 |
| Category Code | ETB |


