Workspace Ergonomics
Technical info of the product
| Manufacturer: | TRUST | Weight: | 1.5kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 120 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 23 cm |
| Shipping box quantity | 6 |
| Shipping Box Weight | 9.85 kg |
| Shipping Box Width | 33 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.01518 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.64 kg |
| Category Code | WER |


