Shredders
Technical info of the product
| Manufacturer: | FELLOWES |
|---|
| Shipping Box Depth | 40 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 45 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 8.7 kg |
| Shipping Box Width | 29 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0522 cubm |
| Unit Gross Weight | 8.7 kg |
| Category Code | SHD |


