Shredders
Technical info of the product
| Manufacturer: | FELLOWES |
|---|
| Shipping Box Depth | 33.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 44 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 6.1 kg |
| Shipping Box Width | 24 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.03538 cubm |
| Unit Gross Weight | 6.1 kg |
| Category Code | SHD |


