Shredders
Technical info of the product
| Manufacturer: | FELLOWES |
|---|
| Shipping Box Depth | 40 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 43 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 6.3 kg |
| Shipping Box Width | 26 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.04472 cubm |
| Unit Gross Weight | 6.3 kg |
| Category Code | SHD |


