Shredders
Technical info of the product
| Manufacturer: | FELLOWES |
|---|
| Shipping Box Depth | 33 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 37.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 4.4 kg |
| Shipping Box Width | 24 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0297 cubm |
| Unit Gross Weight | 4.4 kg |
| Category Code | SHD |


