Shredders
Technical info of the product
| Manufacturer: | FELLOWES | Weight: | 0.05kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 4 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 16 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.137 kg |
| Shipping Box Width | 4 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000256 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.137 kg |
| Unit Net Weight | 0.05 kg |
| Category Code | SHD |


