Other Office Products
Technical info of the product
| Manufacturer: | FELLOWES | Weight: | 1.2kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 63.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 23 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.92 kg |
| Shipping Box Width | 8 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.01168 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.92 kg |
| Unit Net Weight | 1.2 kg |
| Colour | Black / Silver |
| Model name | Proton A3 |
| Paper format and size(mm) | A3/297 C- 420 |
| Category Code | OEQ |


