Other Office Products
Technical info of the product
| Manufacturer: | FELLOWES | Weight: | 0.35kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 39.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 16.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.39 kg |
| Shipping Box Width | 4.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.002933 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.39 kg |
| Unit Net Weight | 0.35 kg |
| Colour | Black |
| Model name | NEUTRINO |
| Paper format and size(mm) | A5/148 C- 210 |
| Binding type | Plastic comb |
| Category Code | OEQ |


