Other Office Products
Technical info of the product
| Manufacturer: | FELLOWES | Weight: | 1.2kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 64 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 23 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.929 kg |
| Shipping Box Width | 8 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.01178 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.93 kg |
| Unit Net Weight | 1.2 kg |
| Colour | Silver / Black |
| Dimensions | 61.50 x 21.00 x 8.00cm |
| Category Code | OEQ |


