Other Office Products
Technical info of the product
| Manufacturer: | FELLOWES | Weight: | 0.7kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 31 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 22 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.128 kg |
| Shipping Box Width | 2 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001364 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.13 kg |
| Unit Net Weight | 0.7 kg |
| Colour | Clear |
| Dimensions | 29.70 x 21.00 x 0.10cm |
| Category Code | OEQ |


