Other Office Products
Technical info of the product
| Manufacturer: | FELLOWES | Weight: | 1kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 22 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 2.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.03 kg |
| Shipping Box Width | 16 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00088 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.03 kg |
| Unit Net Weight | 1 kg |
| Paper format and size(mm) | A5/148 C- 210 |
| Category Code | OEQ |


