Other Office Products
Technical info of the product
| Manufacturer: | FELLOWES | Weight: | 0.2kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 31 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 0.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.296 kg |
| Shipping Box Width | 23 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0003565 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.296 kg |
| Unit Net Weight | 0.2 kg |
| Colour | Clear |
| Dimensions | 29.70 x 21.00 x 0.10cm |
| Category Code | OEQ |


