Other Office Products
Technical info of the product
| Manufacturer: | FELLOWES | Weight: | 1kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 32 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 24 cm |
| Shipping box quantity | 5 |
| Shipping Box Weight | 6.2 kg |
| Shipping Box Width | 11 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00169 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.24 kg |
| Unit Net Weight | 1 kg |
| Dimensions | 30.30 x 21.60 x 0.10 cm |
| Category Code | OEQ |


