Other Office Products
Technical info of the product
| Manufacturer: | FELLOWES | Weight: | 0.02kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 43 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 1.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 2.28 kg |
| Shipping Box Width | 31 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001999 cubm |
| Unit Gross Weight | 2.28 kg |
| Unit Net Weight | 0.02 kg |
| Dimensions | 0.10 x 42.00 x 29.70 cm |
| Paper format and size(mm) | A3/297 C- 420 |
| Category Code | OEQ |


