Other Office Products
Technical info of the product
| Manufacturer: | FELLOWES | Weight: | 0.3kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 16 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 3 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.518 kg |
| Shipping Box Width | 11.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000552 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.518 kg |
| Unit Net Weight | 0.3 kg |
| Colour | Clear |
| Category Code | OEQ |


