Other Office Products
Technical info of the product
| Manufacturer: | FELLOWES | Weight: | 2.5kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 43.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 2 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 3.07 kg |
| Shipping Box Width | 31 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.002697 cubm |
| Unit Gross Weight | 3.07 kg |
| Unit Net Weight | 2.5 kg |
| Colour | Clear |
| Dimensions | 0.10 x 42.00 x 29.70cm |
| Category Code | OEQ |


