Other Office Products
Technical info of the product
| Manufacturer: | FELLOWES | Weight: | 0.1kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 16 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 14 cm |
| Shipping box quantity | 10 |
| Shipping Box Weight | 1.586 kg |
| Shipping Box Width | 11 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0002464 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.159 kg |
| Unit Net Weight | 0.1 kg |
| Colour | Clear |
| Dimensions | 0.10 x 8.00 x 4.80cm |
| Category Code | OEQ |


