Other Office Products
Technical info of the product
| Manufacturer: | FELLOWES | Weight: | 1.36kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 39.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 16 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.94 kg |
| Shipping Box Width | 12 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.007584 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.94 kg |
| Unit Net Weight | 1.36 kg |
| Colour | White |
| Max pouch thickness | 125 micron |
| Paper format and size(mm) | A4/210 C- 297 |
| Binding type | Plastic comb |
| Category Code | OEQ |


