Other Office Products
Technical info of the product
| Manufacturer: | FELLOWES | Weight: | 1.4kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 48.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 16.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 2.29 kg |
| Shipping Box Width | 12.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.01 cubm |
| Unit Gross Weight | 2.29 kg |
| Unit Net Weight | 1.4 kg |
| Colour | White |
| Dimensions | 7.46 x 43.50 x 10.95 cm |
| Model name | Pixel A3 |
| Entry width | 330 mm |
| Max pouch thickness | 125 micron |
| Paper format and size(mm) | A3/297 C- 420 |
| Category Code | OEQ |


