Other Office Products
Technical info of the product
| Manufacturer: | FELLOWES | Weight: | 3.46kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 44.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 12 cm |
| Shipping box quantity | 3 |
| Shipping Box Weight | 12.2 kg |
| Shipping Box Width | 32.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.005785 cubm |
| Unit Gross Weight | 4.07 kg |
| Unit Net Weight | 3.46 kg |
| Category Code | OEQ |


