Other Office Products
Technical info of the product
| Manufacturer: | FELLOWES | Weight: | 2.3kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 63 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 28 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 2.65 kg |
| Shipping Box Width | 9 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.01588 cubm |
| Unit Gross Weight | 2.65 kg |
| Unit Net Weight | 2.3 kg |
| Colour | Black / Silver |
| Dimensions | 55.00 x 21.00 x 6.50cm |
| Category Code | OEQ |


