Other Office Products
Technical info of the product
| Manufacturer: | FELLOWES | Weight: | 2.6kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 79 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 24 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 3.2 kg |
| Shipping Box Width | 10 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.01896 cubm |
| Unit Gross Weight | 3.2 kg |
| Unit Net Weight | 2.6 kg |
| Colour | Black / Silver |
| Dimensions | 67.95 x 20.96 x 6.51 cm |
| Model name | 5410901 |
| Paper format and size(mm) | A3/297 C- 420 |
| Number of rollers | 1 |
| Category Code | OEQ |


