Binding Machines
Technical info of the product
| Manufacturer: | FELLOWES | Weight: | 3kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 52 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 22 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 3.864 kg |
| Shipping Box Width | 17 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.01945 cubm |
| Unit Gross Weight | 3.86 kg |
| Unit Net Weight | 3 kg |
| Colour | White / Grey |
| Dimensions | 13.97 x 48.26 x 20.32cm |
| Binding type | Plastic comb |
| Category Code | BIN |


