Notebook Docks
Technical info of the product
| Manufacturer: | WESTERN DIGITAL | Weight: | 0.53kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 23.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 21 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.525 kg |
| Shipping Box Width | 12.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.006169 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.52 kg |
| Category Code | NBK |


