Notebook Chargers
Technical info of the product
| Manufacturer: | TRUST | Weight: | 0.42kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 17 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 4 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.5 kg |
| Shipping Box Width | 12 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000816 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.5 kg |
| Unit Net Weight | 0.42 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | 118 x 55 x 32 mm |
| Output power capacity, W | 90 Watts |
| Category Code | NBP |


