Notebook Chargers
Technical info of the product
| Manufacturer: | TRUST | Weight: | 0.43kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 48.7 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 25.1 cm |
| Shipping box quantity | 15 |
| Shipping Box Weight | 8.8 kg |
| Shipping Box Width | 24.4 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001988 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.587 kg |
| Unit Net Weight | 0.43 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | 118x55x33mm |
| Output power capacity, W | 90 Watts |
| Voltage | 19 |
| Compatible with: | Asus laptops |
| Category Code | NBP |


