Notebook Chargers
Technical info of the product
| Manufacturer: | TRUST | Weight: | 0.43kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 49 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 24.7 cm |
| Shipping box quantity | 15 |
| Shipping Box Weight | 8.6 kg |
| Shipping Box Width | 24.6 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001985 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.573 kg |
| Unit Net Weight | 0.43 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | 118x55x33mm |
| Output power capacity, W | 90 Watts |
| Voltage | 19 |
| Compatible with: | Acer laptops |
| Category Code | NBP |


