Notebook Bags
Technical info of the product
| Manufacturer: | DELL | Weight: | 0.3kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 36 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 26 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.44 kg |
| Shipping Box Width | 4 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.003744 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.44 kg |
| Unit Net Weight | 0.3 kg |
| Dimensions | 34x2.8x21.3cm |
| Material | Polyurethane |
| Option for Models | XPS 13 2-in-1; XPS 9365 2-in-1 |
| Fits Most Screen Size | 13" |
| Category Code | NBC |


